Zarejestruj się
  • Wybierz język:
  • pl
  • en
  • de
  • ru
Zmontuj sobie wyjazd

Znajdź nocleg

Znajdź nocleg

Ciekawy region

Ciekawy region

czarnkowsko-trzcianecki

Powiat czarnkowsko-trzcianecki leży w województwie wielkopolskim. Jego siedzibą jest miasto Czarnków, pomimo że największym miastem

Więcej

O nas

Turit.pl to najnowszy serwis internetowy Wydawnictwa Family Cup Sp. z o.o. Powstał z myślą o wszystkich osobach, które poszukują ciekawych miejsc wypoczynkowych w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Podstawową częścią serwisu są ogłoszenia miejsc noclegowych. Jako jedyny serwis internetowy w Polsce oferujemy możliwość zarezerwowania noclegów o różnym standardzie całkowicie on-line, a więc bez pośrednika. Emitujemy również reklamy miejsc noclegowych z bezpośrednim kontaktem do ich właścicieli.

Kolejną częścią serwisu są ogłoszenia dotyczące wszelkich innych atrakcji turystycznych, a także informacje przydatne szczególnie dla osób aktywnych fizycznie o klubach fitness, basenach czy sklepach sportowych. W serwisie znajdziecie Państwo również dane o wielu imprezach odbywających się na terenie całej Polski. Doskonałym uzupełnieniem prezentowanych przez nas informacji są opisy wszystkich polskich powiatów oraz regionów czeskich i słowackich.

Serwis turit.pl jest również dostępny w innych wersjach językowych:

Wszystkim internautom-turystom polecamy nasz serwis. Umożliwia on poznanie wielu ciekawych zakątków Polski oraz najbliższych sąsiadów. Tylko tu znajdziecie pełną informację o regionach, nadchodzących imprezach oraz innych atrakcjach turystycznych, a także wybierzecie najlepsze miejsce noclegowe.

Zapraszamy do współpracy właścicieli wszystkich miejsc noclegowych oraz innych atrakcji turystycznych i sportowych z terenu Polski, Czech i Słowacji. Możecie Państwo dodać swoje ogłoszenie klikając w odpowiedni link znajdujący się na głównej stronie. W bardzo konkurencyjnych cenach oferujemy reklamę w jednym z najbardziej popularnych polskich serwisów turystycznych. Tylko my zapewniamy:

  • możliwość obsługi noclegów w Państwa ośrodku całkowicie on-line lub poprzez ogłoszenie z bezpośrednim kontaktem do Państwa ,
  • emisję ogłoszenia w 4 językach na różnych subdomenach, dzięki czemu Państwa ośrodek stanie się bardziej wiarygodny dla klientów z zagranicy,
  • zautomatyzowany proces dodawania i edycji ogłoszenia,
  • możliwość umieszczania zdjęć i filmów towarzyszących ogłoszeniu.

Oprócz turit.pl, Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o. jest również właścicielem innych serwisów internetowych o tematyce turystycznej i sportowej – www.nanarty.info, www.sportowystyl.com.pl, www.slowacja-latem.pl, www.czechy-latem.pl, www.pojezierza.com.pl, a także organizuje największy w Polsce cykl zawodów dla amatorów pod nazwą Family Cup.

Innowacyjna gospodarka