Zarejestruj się
 • Wybierz język:
 • pl
 • en
 • de
 • ru
Zmontuj sobie wyjazd

Znajdź nocleg

Znajdź nocleg

Ciekawy region

Ciekawy region

wrzesiński

Powiat wrzesiński leży w województwie wielkopolskim Jego siedzibą jest miasto Września. Cały obszar powiatu rozciąga się w zachodnio-środkowej części Pojezierza Wielkopolskiego wchodzącego w skład geograficznego pasa Wielkich Dolin.Bezcennym skarbem tego terenu jest dobrze zachowane środowisko przyrodnicze wraz z bogactwem świata roślinnego i zwierzęcego, które poddane są szczególnej opiece. Istniejące od wielu lat dwa parki krajobrazowe:

Więcej

FAQ

 1. Jak się zarejestrować - turysta?

 2. Co daje mi taka rejestracja?

 3. Jak się zarejestrować - użytkownik biznesowy?

 4. Jaka jest różnica między ogłoszeniami zwykłymi a ogłoszeniami premium?

 5. Jakie są koszty utrzymania wpisu?

 6. Co to jest wyszukiwarka i kto może z niej skorzystać?

 7. Jak mam wstawić wyszukiwarkę na stronę www?

 

Odpowiedzi do pytań: 

 1. Jak się zarejestrować - turysta? - Aby dokonać rejestracji w naszym systemie należy wybrać opcję „Zarejestruj się", następnie kliknąć „Stwórz konto" pod pod napisem „Turysta", uzupełnić wszystkie pola formularza.

 2. Co daje mi taka rejestracja? - Zarejestrowany użytkownik może wystawiać opinie, ale przede wszystkim może szybko dokonać rezerwacji miejsca w wybranym obiekcie.

 3. Jak się zarejestrować - użytkownik biznesowy? - Aby dokonać rejestracji w naszym systemie można wybrać opcję „Zarejestruj się", następnie kliknąć „Stwórz konto" poniżej napisu „Użytkownik biznesowy". Dalej należy uzupełnić pola formularza.

  Druga możliwość to kliknięcie opcji „Daj się odnaleźć - Dodaj ogłoszenie". Następnie użytkownik jest przenoszony do formularza rejestracji.

 4. Jaka jest różnica między ogłoszeniami zwykłymi a ogłoszeniami premium? - Ogłoszenia zwykłe może dodać każdy użytkownik biznesowy. Po uzupełnieniu danych w portalu pojawi się opis oraz podstawowe dane teleadresowe ośrodka. Ogłoszenia premium dostępne są tylko dla podmiotów zarejestrowanych w Polsce. Ogłoszenia premium umożliwiają określenie liczby miejsc w danym ośrodku, ceny wynajmu, wolnych terminów oraz dokonywanie rezerwacji online przez serwis www.turit.pl.

 5. Jakie są koszty utrzymania wpisu? - Koszty utrzymania wpisu zależą od rodzaju ogłoszenia (zwykłe i premium) oraz od okresu, przez który ogłoszenie będzie publikowane. Szczegółowe informacje znajdują się w Cenniku ogłoszeń.

 6. Co to jest wyszukiwarka i kto może z niej skorzystać? - Wyszukiwarka to komponent wstawiany na stronę użytkownika biznesowego posiadającego konto premium. Za jej pomocą turysta może sprawdzić dostępne terminy i dokonać rezerwacji bezpośrednio ze strony ogłoszeniodawcy.

 7. Jak mam wstawić wyszukiwarkę na stronę www? - Po zalogowaniu na konto należy przejść do zakładki „Wyszukiwarki", a następnie kliknąć opcję „Dodaj wyszukiwarkę" i zaznaczyć ogłoszenie, którego ma dotyczyć. Dalej należy wpisać adres strony, na której ma być umieszczona wyszukiwarka. System umożliwia wybór kolorów, określenie jej szerokości itd. Po ustaleniu atrybutów wyszukiwarki należy kliknąć opcję „Generuj kod wyszukiwarki" i otrzymany kod skopiować na swoją stronę www.

 

Innowacyjna gospodarka